• עד 30% הנחה על כל התכשיטים + משלוח מהיר חינם • חייגו אלינו 054-3975290 • 053-3558583 •

איך להתאים בין תכשיט ללבוש?

ניתן להתאים ביגוד ותכשיטים על ידי בחינת היבטים שונים, בין אם מדברים על היבטים הקשורים באישיות של האדם או בהיבטים בהקשר של אקססוריז. התאמה בין לבוש לתכשיטים עשויה להיות מעט טריקית, מאחר שלא תמיד אנחנו אובייקטיביים לגבי האופן בו אנו נראים מהצד. בואו נדבר על זה.
אמנם לפני כמה שנים המאמר הזה היה נכתב כנראה כולו בלשון נקבה, אבל כיום יותר ויותר מתחזקת התחושה שיש איזשהו שוויון שהולך ומתהווה בין נשים לגברים. אם כך, אנחנו נדבר בשורות הבאות על התאמה בין לבוש לתכשיטים אצל גברים ונשים גם יחד. הנה כמה כללי אצבע שכדאי לקחת בחשבון כאשר מתאימים בין ביגוד לתכשיט.
כללי יסוד שכדאי לקחת בחשבון בהתאמה בין ביגוד לתכשיט 
  1. מנעד הצבעים של הבגדים – לא יותר מדי צבעים, אך גם לא צבעים מאוד אחידים.
  2. סגנון תכשיטים מועדף – לכל אחד ואחת מאיתנו יש את הסגנון שלהם, היו נאמנים ל!
  3. סגנון האירוע אליו אתם הולכים – אם האירוע מאוד יוקרתי, התאימו עצמכם בהתאם!
  4. תקציב לרכישת ביגוד ותכשיטים – התקציב ינוע בין עשרות שקלים לאקססוריז ועד מאות או אלפי שקלים.
  5. סגנון מועדף של אקססוריז – בחרי לך תיקים לנשים בעיצובים שונים, מה שהכי מושך לך את העין.
להתאים נכון בין תכשיטים לביגוד – צבעים ומרקם
בין אם מדברים על אקססוריז, תיקים לנשים תכשיטים או ביגוד, חשוב לחדד את העניין של התאמת צבעים. השימוש בצבע הוא שיקול חשוב להתאמת בגדים ותכשיטים. אם הצבעים דומים מדי, קשה למשוך תשומת לב הן לביגוד והן לתכשיטים. אם הצבעים שונים מדי, קשה לראות את הקשר ביניהם. בדרך כלל, יהיה כדאי לבחור בצבעים משלימים שנראים הולמים יחדיו.
השימוש במרקם (TEXTURE) חשוב גם להתאמת בגדים ותכשיטים. המרקם צריך להיות בערך זהה או דומה מאוד עבור הביגוד והתכשיטים שאתה מנסה להתאים זה לזה. בדים חלקים בדרך כלל הולכים עם תכשיטים חלקים, בעוד מרקמים בעלי עומק רב יעבדו טוב יותר עם פריטים בעלי מרקם מחוספס או עמוק. יש לכם תיקים לנשים בסוגים שונים של צבעים, מרקמים ועיצובים, כמו גם תכשיטים וביגוד לנשים וגברים.
תלבושות לאירועים, תכשיטים ומה שבין לבין
לעתים קרובות עונדים תכשיטים עם בגדים תואמים כדי ליצור תלבושת. לדוגמה, תלבושת עשויה לכלול שמלה ונעלי שמלה, חולצה ושרשרת, חליפות עם חפתים תואמים ושעון יוקרתי ועוד. ישנם גורמים רבים ושונים שיש לקחת בחשבון בעת שילוב בגדים עם תכשיטים, כולל תיקים לנשים וצמידים, שרשראות ואף חליפות.
כדאי לזכור, עליכם לקחת בחשבון את סוג התכשיט שאתם שוקלים לענוד. כדאי לשקול גם את אורך המחשוף או השרוולים, ולוודא אם הם קצרים מדי או ארוכים מדי לאורך השרשרת או העגילים שלך. אם תהיה תאימות נכונה, אתם תיראו ותרגישו לא פחות ממעולה. 
Telephone
WhatsApp
Email