• עד 30% הנחה על כל התכשיטים + משלוח מהיר חינם • חייגו אלינו 054-3975290 • 053-3558583 •

תנאי שימוש

1. מובהר כי סמארט לאב סי. וי. די בע"מ רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

2. סמארט סי. וי. די רשאית למנוע את הגישה לאתר ו/או לאפשרות לבצע רכישות באתר ו/או לבטל השתתפות ש ל משתמש שהתנהגותו אינה הולמת או שאינה
לפי תקנון השימוש, או המנסה לפגוע בניהולו התקין של האתר.

3. תקנון זה ניתן לשינוי ו/או עדכון בכל עת ע"י סמארט סי. וי. די ו/או מי מטעמה, על פי שיקול דעתם הבלעדי.

שאלות לגבי האתר, פעילותו והמוצרים המוצגים באתר ניתן להפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני  smartcvd@gmail.com ואלה יעשו את מירב המאמצים להתייחס לכל פנייה אליו בתוך 48 שעות.


4. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים מדויקים בהתאם לשדות בטופס. יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים והעדכניים אחרת לא נוכל להבטיח את מימוש ההזמנה.

5. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוח (להלן "הזמנה"). עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס. האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוח/ה שהעסקה אכן אושרה.

6. למען הסר ספק, משלוח הדואר האלקטרוני ללקוח אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את האתר . רק הרישום שנרשם במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

7. אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכול בכפוף להמצאות המוצרים במלאי.  מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי.

8. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

9. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברות האשראי תקבל הלקוחה הודעה מתאימה על כך והיא תידרש למסור אמצעי תשלום אחר.

10. אישור פעולת הרכישה מותנה בהימצאות הפריט במלאי במועד האספקה המבוקש/מועד ביצוע ההזמנה. ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מוצג  כקיים במלאי ,בפעל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצב זה תבוטל העסקה וללקוח/ה לא תהא טענה בקשר לכך, וזאת בתנאי שהנהלת האתר תשיב ללקוח/ה כל סכום ששולם במידה ושולם או תבטל את החיוב במידה ובוצע.

11. כל לקוח/ה תוכל להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה.

12. אספקה והובלת המוצרים - 

13. האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו באמצעות כרטיס אשראי כמפורט לעיל, לכתובת שהלקוח/ה הקליד או מסר בעת ההזמנה, תוך המועד שנקבע מראש, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.

14. אספקת המוצרים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות או באמצעות דואר רשום.

15. סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה וייגבה בעת ביצוע ההזמנה. במכירה בתשלומים, רשאי האתר לגבות את דמי המשלוח בתשלום  הראשון.

16. האתר לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב.

17. התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח.

18. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים רק את חישובם של ימי עסקים (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).

19. במשלוח באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש טרם הבאת המוצר. החברה מתחייבת לארוז ולהוציא משלוח של ההזמנות עד 2 ימי עסקים.

20. במידה וכתובת המשלוח נמצאת בישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, ההזמנה תישלח בדואר רשום.

21. האפשרות להזמין מוצרים באתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של דואר ישראל או חברת המשלוחים. החברה רשאית (אך לא מתחייבת) לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה בתיאום טלפוניי מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא תהיה חייבת החברה לספקה.

22. על הלקוח להודיע מידית לאתר אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, האתר יחזיר ללקוח את הכסף אותו שילם עבור אותו מוצר.

23. בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.

24. בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית,שלם ו/או ללא פגיעה  ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג לאחת מחנויות הרשת או בדואר רשום.

Telephone
WhatsApp
Email